FK Radnik savladao Zvijezdu 09

Trijumf Radnika

Fudbaleri Radnika pobijedili su u prijateljskom meču Zvijezdu 09 sa 2:0.

Tim Mladena Žižovića nedavno je počeo pripreme za novu sezonu. Radi se žestoko i ubrzano zbog nastupa u Evropi, a danas je odgiran prvi pripremni meč.

Protivnik je bio još jedan premijerligaš, komšijska Zvijezda 09, a na kraju je Radnik slavio sa 2:0.

Radnik je u oba poluvremena postigao po jedan pogodak. Prvo je u 40. minuti za 1:0 zabio Nedim Mekić, a u 83. minuti je protivničku mrežu pogodio i mladi Dragan Živanović.

Tako je tim iz Bijeljine dobro otvorio pripreme za novu sezonu, a nadamo se svakako da će dobre rezultate pružiti i u kvalifikacijama za Evropsku ligu.