FK Tuzla City slavio u Gabeli i došao na korak od opstanka u Premijer ligi
Gostima iz Tuzle je u ovom meču igrala samo pobjeda. Do nje su na kraju i došli i današnjeg rivala su poslali u niži rang

GOŠK ispao iz društva najboljih

Tuzla City je danas u Gabeli savladala GOŠK sa 0:3 i tako je došla na korak od opstanka u Premijer ligi BiH.

Tim Mirze Varešanovića je u ovom duelu jednostavno morao da dođe do tri boda koja bi im donijela lakši put u borbi za opstanak u drutšvu najboljih.

Na kraju su do tri boda i došli i to bez većih problema, jer je GOŠK danas bio potpuno bezopasan.

Skromno prvo poluvrijeme u Gabeli nije donijelo previše, ali smo ipak vidjeli jedan gol. Pogodio je Jovo Kojić u 22. minuti za prednost od 0:1.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a prvu šansu u nastavku ponovo imaju gosti. Nukić je međutim uspio promašiti prazan gol i propustio je veliku šansu za svoj tim.

Ipak, u 62. minuti meča pobjednik je bio riješen. Nakon ubačaja iz kornera Dejan Širanović je pogodio za 0:2.

U 84. minuti novi gol u mreži Gabeljana. Vojo Ubiparip je pogodio za 0:3, a ovo je na kraju bio i konačan rezultat meča.

Tuzla City je sada šest bodova ispred opasne zone, dok je GOŠK ovim porazom ispao iz Premijer lige.

Premijer liga BiH, 30. kolo:

GOŠK - Tuzla City 0:3

GOŠK: Brkić, Čilić, Nikić, Karamarko, Prskalo, Ereiz, Gržan, Đajić, Ramić, Vego, Hasanović.

Tuzla City: Fejzić, Crnkić, Karjašević, Kojić, Širanović, Trumić, Stjepanović, Hasanović, Nukić, Ubiparip, Zlatković.

Zaprati FK Tuzla City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Tuzla City Moje Teme

forza_juve
Neka su ispali i nikada se ne vratili
16 0
Likcedobagro
VOJO JEBEM LI TI PLEME JA MANJE GOLOVA CEKAM ZA PARE A TI DAJES 3 GO !!! POGINO MATERI NA BOŽIĆ