Legendarni Vahid Halilhodžić se vratio u FK Velež!
FOTO: FK Velež

Uz njega i Džemal Hadžiabdić

Legendarni Vahid Halilhodžić se vratio u FK Velež!

Esmer Oštraković

Nakon što su odigrai prijateljsku utakmicu i ostvarili pobjedu iz Veleža su objavili velike vijesti.

Naime, dva fudbalska velikana, Vahid Halilhodžić i Džemal Hadžiabdić preuzet će ulogu ambasadora Veleža.

"Na poziv Kluba, i uzimajući u obzir kontinuiranu zainteresiranost za rad Kluba, kao i njihovu dostupnost – ova imena, duboko urezana u historiju Veleža i svjetskog fudbala, iskazala su spremnost da budu dio nove priče Rođenih, priče koja se oslanja na historiju, autentičnost, jasnu strategiju, plan i viziju budućnosti Veleža.

Njihova volja da doprinesu Klubu ne dolazi iz obaveze, već iz ljubavi i osjećaja pripadnosti koji nikada nije prestao", stoji između ostalog u objavi Veleža.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Ove dvije nogometne legende biti će glas i lice Veleža pred javnošću, u komunikaciji s navijačima, prijateljima Kluba, medijima i partnerima.

Zaprati FK Velež, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Velež Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

Top Komentari

CeZenicaLik
Bice dobro za Velez.Neka tako....
3 0
user1667575277
Bravo i naprijed BiH
3 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi