
Izjave trenera nakon utakmice
Ćorić otkrio probleme u Željezničaru, Karačić gospodski poručio: Željezničar bolji danas
Izjave trenera za MyTV nakon današnjeg susreta koji je podsjećamo završio rezultatom 1:1.
Na današnjoj utakmici 20. kola WWin lige Bosne i Hercegovine na stadionu Mokri dolac između Posušja i Željezničara vidjeli smo dva pogotka.
Konačan rezultat susreta glasio je 1:1, a nakon prenosa na MyTV dobili smo i prve komentare sa utakmice od strane trenera obje ekipe.
Prvi se za MYTV obratio Denis Ćorić, trener Željezničara.
"Stvarno sam bolestan i pod temperaturom i nemojte šta zamjeriti. Mislim da smo izgubili dva boda, a mogli smo ostati i bez boda", započeo je Ćorić i dodao:
"Odigrali smo odličnu utakmicu. Imali smo toliko problema. Radovac je autom došao jer je primio injekciju da bi odigrao utakmicu zbog njegovih leđa.
Oglasi
Uzeli smo bod, ali moramo žaliti za dva boda. Idemo dalje, ekipa se diže i nadam se da se vraćaju i drugi momci u roster. Idemo dalje", rekao je Ćorić.
Nakon njega izjavu je dao i trener Posušja, Branko Karačić.
"Znali smo da ulazimo u utakmicu u nezgodnom periodu. Mislim da je Željezničar bio kvalitetniji.
Moji igrači su djelovali uplašeno i rastrzano. Došli smo do jednog zgoditka, zaista izvanredan gol mladog Frana Čuljka.
Tu umjesto da dobijemo stabilnost, dobijemo nervozu. Oni su zasluženo izjednačili, te su nakon tog dijela čekali kontranapade i bili jako opasan. Na našu sreću fudbaleri Željezničara nisu iskoristili te šanse", rekao je Karačić.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.