U 14 sati
Sutra se nastavlja meč Željezničara i Širokog Brijega
Večeras je trebao biti odigran duel 17. kola WWin lige Bosne i Hercegovine između Željezničara i Širokog Brijega, međutim isti je prekinut.
Susret je prekinut u 25. minuti zbog guste magle koja se spustila na Sarajevo.
Sudijska ekipa donijela je odluku o prekidu nakon što su vidljivost i sigurnost igrača postali ozbiljan problem, a uostalom postoje i jasna pravila da se prekine ako se sa centra ne vidi jedan od golova.
Prvo je odlučeno da se meč prekine 15 minuta, a zatim da se prati razvoj situacije. pak, nakon 15 minuta, donešena je konačna utakmica da je prekid zvaničan.
Nedugo nakon prekida, došla je informacija o terminu nastavka utakmice.
Duel Željezničara i Širokog Brijega prema posljendjim informacijama nastavit će se sutra (četvrtak 4. decembar) s početkom u 14 sati.
Oglasi
Sredinom ove semice su utakmice 17. kola WWin lige, a završena su tri duela u kojima su postinugit ovi rezultati:
FK Velež - FK Sarajevo 0:0
FK Rudar Prijedor - HŠK Zrinjski 0:2
FK Radnik Bijeljina - FK Borac 0:1
Kolo će u četvrtak 4. decembra zatvoriti HŠK Posušje u FK Sloga Doboj, a taj susret počinje u 16 sati.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.