Spektakularan gol Griezmanna, povreda Benzeme i nevjerovatni Giroud obilježili trijumf Francuske
Foto - EPA

Trijumf Trikolora protiv Bugarske

Reprezentacija Francuske pobijedila je u Parizu u pripremnom meču Bugarsku rezultatom 3:0.

Trikolori su očekivano dominirali tokom kompletnog meča i na kraju su lagano došli do pobjede.

Vodeći gol na meču postigao je Antoine Griezmann. Prekrasno škaricama je pogodio mrežu protivnika za vodstvo od 1:0.

Potom je domaće zadesio šok. Karim Benzema se požalio na povredu koljena i u bolovima je morao napustiti meč.

Olivier Giroud je ušao umjesto Benzeme, a napadi Francuske su se nastavili i u nastavku meča, ali promjene rezultata do samog finiša nije bilo.

Tek u 83. minuti Giroud zabija za 2:0, a zatim i u 90. minuti i drugi put za 3:0 i pobjedu Francuza koji su tako pobjedom najavili Evropsko prvenstvo.

Selekcija Didiera Deschampsa prvenstvo otvara narednog utorka duelom protiv Njemačke u Minhenu (15. juni).

Nakon Nijemaca slijedi im utakmica protiv Mađarske u Budimpešti (19. junuti), te duel sa Portugalom (23. juni).

Prijateljski meč:

Francuska - Bugarska 3:0

zvjezdan10
Giroud je doktor , malo je ostalo ovakvih lisaca
5 0
JuventinoBK
Eh moj grizmanu kako si samo ispo glup kad si poletio u barsu. Dok je mesija tu, nijednoj drugoj desetci nema mjesta. Al eto budala ko i kutinjo konta mogu ja na krilu da igram ...ccc kako su fudbaleri glupi i ne shvataju fudbal, kako onda da obican svijet shvata? DESETKA JE DESETKA, NE MOZE NA KRILO IGRU CENTRU IZA NAPADAČA!!!