Freiburg i Paderborn slavili, Mujdža ušao u finišu

Bundesliga, 21. kolo

Freiburg i Paderborn ostvarili su gostujuće pobjede u nedjeljnim mečevima 21. kola njemačke Bundeslige.

Freiburg je slavio u Berlinu protiv Herthe s 2:0, a fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine, Mensur Mujdža, u igru je ušao u sudijskoj nadoknadi.

Strijelci u važnoj pobjedi za goste bili su Klaus i Philipp, a Freiburg je pretposljednju poziciju prepustio svom današnjem protivniku, iako i jedni i drugi imaju po 21 bod.

U drugom nedjeljnom susretu kola, Paderborn je preokretom stigao do tri boda u Hannoveru.

Marcelo je u 66. pogodio za vodstvo Hannovera, ali rezervista Lakić u 73. pogađa za 1:1, da bi Meha šest minuta kasnije bio precizan za 2:1 i na kraju petu pobjedu Paderborna.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Za Paderborn je svih 90 minuta igrao potencijalni bh. reprezentativac Mario Vrančić.