Gabrić u Hajduku do 2012. godine
"Hajdučko srce" konačno sve dogovorilo

Gabrić u Hajduku do 2012. godine

Adnan Beganović

Dok u splitskom Hajduku "cvijetaju ruže", nakon jučerašnjeg potpisa Ante Miše, danas je riješen jedan od najvećih problema u ovom klubu. Naime talentovani Drago Gabrić potpisao je ugovor do kraja sezone 2011/12.

Drago Gabrić je konačno sve dogovorio sa upravom Hajduka i potpisao ugovor na tri i pol godine.

Financijski detalji ugovora nisu objavljeni ali se predpostavlja da će mladi Gabrić ući u red najbolje plaćenih fudbalera Hajduka i da će godišnje zarađivati oko 200.000 eura.

Ovim potezom uprava kluba je riješila jedan od najvećih problema, jer Gabrić je najavljivao da najvjerovatnije neće produžiti ugovor obzirom da je nezadovoljan odnosom prema njemu. Međutim, nakon privatizacije Hajduka, u ovom klubu su počeli puhati neki drugi vjetrovi.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.