19

Komentari (19)

FcBarcelona123456789
Bolje naslov smadrid se patio.A onda resavanje utakmice ljudi u crnom.Kad ne ide kradja pomaze.Ili nepostojeci penal ili iskljucenje protivnickog igraca.A za svaki slucaj bolje iskljuciti dva igraca.Tako da smadrid uzme tri boda.Da ovi fanovi ovog najveceg mafijaskog kluba mogu mirno spavati.
Sanska_Prangija
Ja nit‘ navijam za barcu a boga mi ni za real. Ali za vas ovdje koji sve znate o fudbala, po ovakvim tekmama ne mozete suditi. Barca je jedva dobila, real takodjer. Prvi crveni za getafe ne mora dati. Lik tek usao,a i nije sad neki pretjerano grub foul bio, vise mi je licilo na takticki jer je getafe izgubio loptu a vinicius mu vec pobjego. Poslje reprezentativni pauzi je uvijek tesko za velike ekipe, u manjih ekipa nema toliko reprezentativaca i mogu se odmarati. Jedino je citiy ovaj vikend uzeo dva razlike, sve ostalo je bilo bas bas knapppp.. a i city se mucio.
FudbalskiGenije
Prvi crveni čist k'o suza, udaranje bez lopte..
FcBarcelona123456789
A crveni gdje je za igraca girone.Kad je udario Rasvorda u kaznenom.Niti kartona niti penala.Niti gledanje vara.A sudac placenik gil manzano hehehe.Jak si mi ti genije jak
Sanska_Prangija
Drugo pv nije bilo toliko dobro kao prvo? Ocigledno niste gledali tekmu. Oba poluvremena bila njesra
user1677022539
Ide lagana pobjeda u el klasiku. Real nema igre nikako, da nemaju sudije uz sebe kiksali bi svaku drugu
user1676120021
nema sta vi satrašte svakog protivinika :,)
user1676235346
Kad izgubite to ce vam prvo biti pola postave fali sta ti bolan umisljas kakva lagana pobjeda sastavit se nemozete sevilla vas odvalila Real ce vas razvalit lagano
user1676235346
Eto Barca ima sastavit se nemogu bas se vidjelo u zadnje 3 tekme moli boga da Real bude milostiv
user1677022539
Pola prve postave nam fali, sta hocete. Samo fer sudjenje i lagana pobjeda
user1677022539
Vidjeli smo sve protiv Atletika. Kazem opet samo fer sudjenje, bez sudija real bi bio nula
user1741112789
Jedva sa 12 igraca protiv 9 dobili getafe hahaha
user1735729171
O cemu ti ?? Da li si udaren u mozak,mescini jesi bas..
user1676120021
hudaaaaaaa maajkooooo
user1624121158
Real je prevara od kluba
user1624121158
Barci nije sviran cist penal protiv Girone. Barca uvijek igra i protiv sudija
user1676235346
Isto Barca sa 13 protiv Girone
user1624121158
Moze li ovaj smrdljivi klub ijednu utakmicu pobjediti bez penala ili crvenih kartona? Bukvakno kradu SVAKU utakmicu.
user1676120021
dje si ti vidio ovde kradju ? 2 čista crvena kartona, normalno vinicius je tu igro veliku ulogu(provokator) al jbg tako ti je to
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.