Glasgow i Celtic poravnati
Dva gola Darcheville

M. Maksimović

Kolo prije kraja prvenstva u Škotskoj, veliki rivali Glasgow Rangers i Celtic imaju po 86 bodova. Svoju posljednju zaostalu utakmicu Glasgow je odradio u ponedeljak pobjedivši u gostima St Mirren 3:0...

Utakmica je odigrana pred 7,439 gledalaca, a sve je bilo riješeno nakon 25.minuta igre. Boyd je bio strijelac u 4. minuti, a Darcheville je bio strijelac drugog gola u 24. minuti. Konačnih 3:0 postavio je upravo Darcheville u 69. minuti.Saša Papaca nije bio u sastavu Glasgowa.

U zadnjem kolu Rangers očekuje gostovanje kod Aberdeena, dok će Celtic igrati protiv Dundee Uniteda.Celtic je u blagoj prednosti jer ima bolju gol razliku. Posljednje kolo se igra u četvrtak 22. maja.