Gol Coutinha 'sporan'?!

Mourinho bi se mogao žaliti

Jose Mourinho sigurno će biti ljut na sudije i nakon utakmice protiv Liverpoola.

Chelsea je u derbiju 11. kola Premiershipa ugostio Liverpool, a nakon prvih 45 minuta rezultat je izjednačen (1:1).

Poveli su domaći golom Ramiresa, a Coutinho je u sudijskoj nadoknadi izjednačio na 1:1.

Upravo je taj gol 'sporan', obzirom da je postignut u trećoj minuti nadoknade, a sudija Mark Clattenbur je prvih 45 minuta produžio dvije minute.

To će zasigurno razljutiti Mourinha, koji bi u slučaju poraza danas mogao dobiti otkaz. Bit će zanimljivo vidjeti njegovu reakciju po završetku utakmice.

Philippe Coutinho 1:1 Amazing Goal | Chelsea... by EuropeanLeagueLiveGoal