Golovi Ibričića, Nadarevića, Škore i Šehića
Ponovo fantastična partija Senijada Ibričića

Naši se raspucali u 27. kolu HNL-a

Euro golovima iz slobodnih udaraca naših Senijada Ibričića i Safeta Nadarevića Zagreb je danas došao do pobjede nad Varteksom u odloženom 27. kolu Prve hrvatske nogometne lige.

Gosti iz Varaždina poveli su preko Ivančića u 56. minutu, a onda glavnu riječ na terenu preuzimaju naši reprezentativci. Izjednačio je Ibričić u 71. minutu. Iskosa sa desne strane izveo je slobodan udarac, prebacio zid i pogodio gornji desni ugao gola «krojača». I kod vodstva «pjesnika» Ibričić je učestvovao u akciji, a zabio je rezervista Marko Grgić u 76. minutu.

I za kraj šlag na tortu. Sa 35 metara iz slobodnjaka Nadarević je uputio projektil, a lopta se u 85. minutu zabila u mrežu za konačnih 3:1, a golman Varaždinaca Mađarić nije ni trepnuo.

Bio je ovo bh. dan u Hrvatskoj. U trijumfu Rijeke koja je na Kantridi rasturila Međumurje sa 5:2, Alen Škoro je postigao posljednjih gol za domaće koji su se na trećoj poziciji tabele primakli na bod drugoplasiranom Hajduku.

I to nije sve! Nekadašnji naš reprezentativac Asim Šehić pogodio je za Slaven Belupo u pobijedi nad Zadrom (2:0).

Rezultati 27. kola: Zagreb – Varteks 3:1, Cibalija – Šibenik 2:0, Dinamo – Inter 1:0, Rijeka – Međumurje 5:2, Slaven Belupo – Zadar 2:0. Juče: Hajduk – Osijek 0:2.

Poredak na tabeli: Dinamo 78 bodova, Hajduk 51, Rijeka 50, Slaven Belupo 50, Osijek 48, Zagreb 41, Zadar 40, Varteks 37, Cibalija 37, Šibenik 35, Inter 33, Međumurje 12.