Granada slavila na Benito Villamarinu

Betis iznenađujuće poražen

Adnan Beganović

U prvom susretu 11. kola Primere fudbaleri Granade su u Sevilli iznenadili Betis (2:1), te su tako pobjegli sa samog začelja tabele.

Prvi susret 11. kola Primere donio je i prvo iznenađenje. Granada u Sevilli sa 2:1 savladala domaći Betis.

Gosti su sjajno otovrili susret i već u 8. minuti su preko Torjea stigli do prednosti, a do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

Igrala se 62. minuta kada je Ruben Castro stvari vratio na početak i u tim momentima činilo se da Betis može do preokreta.

Međutim, tako nisu mislili gosti, koji 12 minuta kasnije preko Mikela Rica dolaze do zlata vrijednih bodova.