Greuther Furth nezadrživo gazi prema Bundesligi

Arminia pred ispadanjem u treću ligu

Danas su odigrane dvije utakmice 30. kola 2. Bundeslige u kojima su postignuti manje-više očekivani rezultati.

Greuther Furtgh je na domaćem terenu slavio protiv Auea sa 2:1, te je s nova tri boda ostao u utrci za ulazak u Bundesligu.

Gosti su preko Luksika u 17. minuti prvi došli u prednost, ali su igrači Furtha preko Brosinskog u 38. i Azemija u 58. minuti uspjeli preokrenuti rezultat i upisati vrijednu pobjedu.

U drugoj utakmici između Arminije Bielefeld i Karlsruhera nije bilo golova. Arminija je ovim bodom skoro sigurno ispala u treću ligu, dok je Karlsruher izgubio skoro sve šanse da uđe u Bundesligu.