Trojica iz Borussije?

Guardiola slučajno objavio imena igrača koje želi dovesti

Edmir Škorić

Trener Manchester Cityja Pep Guardiola ima nekoliko želja za narednu godinu.

Guardiola je nakon utakmice Cityja i Borussije M'gladbach u Ligi prvaka u srijedu navečer osobno razgovarao s diretorom njemačkog tima Maxom Eberlom, te mu je tom prilikom rekao da ima namjeru dovesti trojicu igrača iz Borussije.

Razgovor je bio privatan, no novinari u Engleskoj načuli su dio istog, pa su saznali i koga sve Guardiola namjerava da dovede.

On je, naime, odlučio da kupi mlađeg brata Edena Hazarda, Thorgana, te Mahmouda Dahoudu i Andreasa Christensena.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Ipak, teško će Pep do Hazarda i do Christensena, ipak se o tome mnogo pita i Chelsea. 

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi