Sinoć Rebić, a danas zvijer: Rakitić završio Hajduku novi veliki transfer, plaća "samo" 360.000 eura

Čeka se zvanična potvrda

Sinoć Rebić, a danas zvijer: Rakitić završio Hajduku novi veliki transfer, plaća "samo" 360.000 eura

Hajduk je ostvario prvi cilj na startu nove sezone. Izboren je plasman u treće pretkolo Konferencijske lige, ali daleko od toga da će u Splitu mirovati i narednih sedmica pošto je pri kraju novi veliki transfer.

Na meču protiv Zire predstavljen je Ante Rebić. Odlični napadač je zadužio "devetku" i od njega se očekuju velike stvari na Poljudu.

Iako je protekle dvije godine uglavnom vrijeme na klupi očekivanja su takva da se brzo vrati i postane velika uzdanica tima, najveća uz Marka Livaju.

Značajnu ulogu u cijelom poslu imao je Ivan Rakitić koji je za kratko vrijeme zasukao rukave te zajedno sa Goranom Vučevićem radi odličan posao.

Nakon što se doveo igrač koji može pokrivati više pozicija u napadu, red je zakrpiti pozicije u odbrani. I to bi se trebalo desiti vrlo brzo.

Pošto su prodati Filip Uremović i Dominik Prpić bilo je jasno da će u Hajduku morati raditi na dovođenju igrača na stopersku liniju. Izgleda da je i tu posao gotov.

Oglasi

Naime, novi fudbaler Bijelih će postati odlični Dario Marešić, sigurno jedan od najboljih defanzivaca HNL-a u posljednjoj sezoni.

Već dugo vremena traju pregovori s Istrom, a čini se da je i tu sve gotovo pošto je dogovor sa defanzivcem odavno postignut.

Hajduk će na Marešića praktično potrošiti dobar dio novca zarađenog od Konferencijske lige, jer je plasman u treće pretkolo donosi zagarantovanih 900.000 eura.

Potražite više informacija na temu HNL:

Određene informacije govore da će 25-godišnjak rođen u Austriji Bijele koštati 500.000 eura što nije ni blizu ranije navedenom iznosu od dva miliona europskih novčanica.

Marešić će kako sada stvari stoje potpisati četverogodišnji ugovor uz godišnju plaću od 360.000 eura. Plan je da konkuriše za treće pretkolo Konferencijske lige, odnosno mečeve s Dinamom iz Tirane.

Zaprati HNK Hajduk, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
HNK Hajduk Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

Top Komentari

Sanska_Prangija
Ako stvarno zele titulu onda moraju odraditi isto kao prosle sezone sto se tice evrope, ispasti prije grupa. A dovesti jo kojeg igraca u odbrani i sredini
0 2
Deepy
Treba uhvatiti skupine EL. Radi novca i koeficijenta. Titula je super, ali ovo iznad je prioritet.
0 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi