Hajradinović strijelac u golijadi Haugesunda

Norveški tim slavio

Završeno je još nekoliko utakmica 1. pretkola kvalifikacija za plasman u Evropsku ligu.

Uvjerljiv trijumf slavio je norveški Haugesund koji je za protivnika imao klub po imenu Coleraine iz Sjeverne Irske, a ulogu favorita uspio je opravdati tako što je slavio s uvjerljivih 7:0.

Treći gol na utakmici bio je djelo bh. fudbalera Harisa Hajradinovića, koji je u nastavku susreta upisao i asistenciju, a iz igre je izašao u 62. minuti.

Haugesund je u takmičarskoj formi već neko vrijeme. U norveškoj ligi se nalazi na osmoj poziciji, upisavši po pet pobjeda i poraza, te četiri remija.