Danas dolazi na završne pregovore
Halilhodžić sutra potpisuje za Trabzonspor
Bosanskohercegovački fudbalski stručnjak Vahid Halilhodžić sutra će najvjerovatnije potpisati ugovor sa Trabzonsporom.
Nakon što je na Mundijalu s Alžirom napravio fenomenalan posao, Halilhodžić se odlučio vratiti u klupski fudbal, a njegov novi klub će najvjerovatnije biti Trabzonspor.
Naime, kako pišu turski mediji Vaha će večeras doputovati u Istanbul gdje će ga dočekati čelnici Trabzonspora, a već sutra bi trebao biti potpisan ugovor.
Podsjetimo, Halilhodžić je već vodio Trabzonspor, a u posljednje vrijeme za njegovim uslugama su bili zainteresovani brojni klubovi, no čini se da je Vaha izabrao Trabzonspor.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.