Halilović: Sje**no je izgubiti 6:0

Hrvat razočaran nakon poraza

Fudbaleri Sportinga iz Gijona poraženi su sinoć na Camp Nou stadionu od Barcelone rezultatom 6:0.

Posebno razočaran nakon ovog poraza bio je krilni fudbaler Sportinga koji je na posudbi iz Barcelone Alen Halilović.

On nakon meča nije birao riječi da opiše svoje nezadovoljstvo.

"Kada izgubite 6:0 onda je uvijek sje**no zato jer smo igrali dobro u prvom poluvremenu te smo imali šanse da postignemo gol. U drugom poluvremenu Barcelona je postigla jedan gol iz ofsajda, a dva puta su dobili nepostojeći penal. Također, Ognjen Vranješ je isključen nezasluženo", rekao je Halilović.