Haris Duljević sa klupe odgledao pobjedu Dynama
Haris Duljević je ove sezone nastupio u 12 utakmica i na terenu je proveo svega 550 minuta. U tom periodu nije zabilježio učinak i polusezonu je završio bez gola i asistencije

Maik Walpurgis sve manje računa na njega

Dynamo Dresden savladao je kao gost Duisburg sa 1:3 u susretu 18. kola Druge Bundeslige.

Golove za trijum ekipe iz Dresdena postigli su Roser, Atik i Kone, dok je gol za Duisburg postigao Oliveira-Souza.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Haris Duljević ponovo nije dobio šansu za igru. On je kompletan meč odgledao sa klupe i čini se da trener Dynama Maik Walpurgis sve manje računa na njega.

Drugi bh. internacionalac u redovima ovog tima Dario Đumić odigrao je posljednjih 10-ak minuta meča.

Potražite više informacija na temu 2. Bundesliga:

Dynamo je prvi dio sezone završio na 10. mjestu u Cvajti, a osvojio je 25 bodova.