Promašaj karijere Harryja Kanea

Svi su vidjeli loptu u golu

Endin Čaušević

Tottenham igra na svom terenu protiv Brightona meč 7. kola Premiershipa.

Tottenham je uspio da povede u 13. minuti kada je Harry Kane pogodio iz penala. Ipak, gosti su početkom drugog dijela poravnali na 1:1, a gol je zabio Lamptey.

Londonski klub krenuo je po pobjedu, a nevjerovatnu šansu u 71. minuti promašio je Kane.

Nakon kornera lopta je došla do Kanea koji je sa svega pola metra pogodio stativu. Njegov nestvaran promašaj pogledajte OVDJE.

No, na Kaneovu sreću samo dvije minuta kasnije Tottenham je poveo sa 2:1 golom Garetha Balea.