Haurdić strijelac u ubjedljivoj pobjedi Jabloneca

Osmina finala Kupa Češke

Ekipa Jabloneca slavila je i u drugom susretu češkog Kupa protiv ekipe Usti nad Labem sa visokih 5:0 te je sa ukupnih 12:1 prošla u narednu fazu takmičenja.

Domaća ekipa je povela veća u sedmoj minuti susreta, a strijelac je bio Tresnak. Sredinom prvog poluvremena, Jablonsky je povisio na 2:0, a samo četiri minute kasnije naš Anes Haurdić se upisao u listu strijelaca.

Prije kraja prvog poluvremena, Jablonec je postigao još jedan pogodak, a strijalc je bio Zoubele.

U drugom poluvremenu se na novi pogodak čekalo samo sedam minuta, a Tresnak je svojim drugim golom postavio konačan rezultat susreta.