Bayern sutra protiv Borussije u finalu Lige prvaka

Heynckes: Vjerujem u naslov

Edmir Škorić

Finale Lige prvaka sutra navečer na londonskom Wembleyju odigrat će njemački klubovi Bayern i Borussia Dortmund.

Bayern će u drugom uzastopnom finalu pokušati doći do trofeja. U protekla dva  finala poraženi su od Intera i Chelseaja.

"Prošle subote sam vodio Bayern posljednji put u prvenstvu. Nadam se da ću ove subote evropsko natjecanje zaključiti pobjedom. Vjerujem u naslov", kazao je trener Bayerna Jupp Heynckes, dodavši:

"Uvijek sam znao za šta je ova momčad sposobna. Uvijek sam govorio da smo sposobni osvojiti Ligu prvaka i tako mislim i iza toga stojim. Tako sam govorio i prije Juventusa i Barcelone, kada definitivno nismo bili favoriti".

"Jaka smo momčad i ako budemo pravi onda ćemo u subotu pobijediti, iako izuzetno cijenim znanje našeg sutrašnjeg protivnika", dodao je Heynckes.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.