10

Komentari (10)

hercegbih
pa tu je taj poremecaj..imamo problem ko kad oni doktori vrse neke eksperimente..tako smo mi pustili pijane turke da im guze babe..i vidi sta napravismo.. sad trazimo protivmetod da ih unistimo.. fasisti dje ste
rimke
@herceg bosna pa poturica te i napravio kopile
rimke
@herceg bosna bih prvaka koji se zove hrvatski športski ? daj bgti ne jedi govna
rimke
al zato njihove komsije igrale finale svjetskog haha
almir
Hajmo spartak još 3
Benjamingst
Prvak BiH a nemogu u Europi da prodju ni prvo kolo. Zasto? Zato sto Covic steli da Zrinjski osvaja... a u Europi neznaju dati ni gola. Dokaz je da je u nasoj ligi sve nastimano.
ja224
almir
I to je prvak Bih???? Nema ovdje namještanja :) :) :)
gladijajator
A gdje je brko?
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.