Hodžić strijelac u uvjerljivoj pobjedi MOL Fehevara

Igra odlično u Mađarskoj

Bh. reprezentativac Armin Hodžić nastavio je pružati sjajne partije za MOL Fehevar.

Hodžić je trenutno prvi strijelac ovog mađarskog tima, što ga je i vratilo u reprezentaciju Bosne i Hercegovine, a novi gol postigao je danas u Kupu protiv Tiszaujvarosa.

Očekivano, na kraju je slavio upravo MOL Fehevar, a u ubjedljivoj pobjedi od 3:0 dao je doprinos upravo Hodžić postigavši prvi gol u 39. minuti.

Bio je to ujedno i jedini gol u prvom poluvremenu, a u nastavku MOL Fehevar je stigao do još dva pogotka preko Futacsa i ubjedljive pobjede za prolaz u narednu fazu takmičenja.

Našem napadaču je, dodajmo i to, ovo bio ujedno sedmi gol ove sezone.