Horor scena: Sturridge zamalo ozbiljno povrijedio Areolu

Golman PSG-a je na kraju imao sreće

Daniel Sturridge je večeras zamalo ozbiljno povrijedio golmana PSG-a Alphonsea Areolu.

U susretu 1. kola grupna faze Lige šampiona Sturridge je pri rezultatu 2:1 u drugom poluvremenu pokušao da dođe do jedne lopte, ali je tom prilikom udario golmana gostiju na nezgodno mjesto.

Areola je naravno ostao da leži na travi, a sudac je poništio pogodak koji je u nastavku akcije postigao Mohamed Salah.

Iako se u prvi mah činilo kako će biti u pitanju ozbiljna povreda, to na kraju nije bio slučaj pa se golman PSG-a pridigao i nastavio susret.

Inače, Liverpool je u ovom meču slavio sa 3:2.