Borac za tri minute dva puta kaznio promašaje Tuzla Cityja!

Hrelja i Lukić za vodstvo gostiju

Eldar Ganibegović

U terminu od 16 sati utakmicu osmog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine igraju Tuzla City i Borac, a gosti iz Banja Luke vode s 0:2.

Od 25. minute na Tušnju Borac je poveo s 0:1 protiv Tuzla Cityja, a strijelac pogotka bio je Damir Hrelja.

Herrera je ubacio loptu iz auta koja prolazi kraj smušenih igrača Tuzla Cityja, dolazi do Hrelje, a ovaj sjajno pogađa.

Samo tri minute kasnije novi gol u mreži domaće ekipe, strijelac je bio Jovo Lukić.

Presječena je lopta Pantelića, Kvržić je ubacio pred gol domaćih, a Lukić je klizećim startom postigao pogodak.

Možemo reći da su gosti kaznili propuštene prilike domaće ekipe, s obzirom na to da je City bio bolji rival na terenu do prvog pogotka Borca.

Hadžić je tri puta bio u šansi, dok je jedan šut Bihorca zaustavio golman domaće ekipe.

Utakmica se igra po vrlo natopljenom terenu nakon obilnih padavina i vidjet ćemo šta akteri mogu u preostalih sat vremena.

Početne postave

Tuzla City: Fejzić, Bihorac, Delimeđac, Šukilović, Hadžić, Mehanović, Pantelić, Hodžić, Ćorić, Kobiljar, Ordagić.

Borac: Mijatović, Ćelić, Barsky, Cortes, Grahovac, Herera, Lukić, Kvržić, Terzić, Šušić, Hrelja.

Zaprati FK Borac, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: