Hrgović slomio Rijeku, Zadar s dva igrača manje do pobjede

HNL, 21. kolo

Posljednju utakmicu u 22. kolu HNL-a odigrali su Zadar i Rijeka, a domaćin je slavio minimalnu pobjedu (1:0).

Zadrani su Pod stanovima ugostili Rijeku, te pomalo neočekivano upisali šestu pobjedu u sezoni. Riječani su bili favoriti, no nisu to demonstrirali na terenu.

Domaćinu je pobjedu donio Mirko Hrgović, bivši bh. reprezentativac i nekadašnji igrač Hajduka i Dinama, pogotkom u 65. minuti s bijele tačke.

Osim toga, Hrgović je dobio crveni karton u 82. minuti. Posljednjih 10-ak minuta gosti su igrali s dva igrača više, jer je Con u 70. također isključen u domaćem sastavu.

Zadar ima 23 boda i nalazi se na sedmoj poziciji, dok je Rijeka ostala četvrtoplasirana sa 38 bodova.