Hrvatska je već nakon 14 minuta bila na koljenima, a onda su Rumuni poklonili gol protivniku

Već smo vidjeli tri gola nakon samo 18 minuta igre

S. Pašalić

Reprezentacija Hrvatske do 21 godine igra svoju prvu utakmicu na Evropskom prvenstvu koje se igra u Italiji i San Marinu.

Protivnik je reprezentacija Rumunije, a već nakon 18 minuta smo vidjeli tri gola.

Rumuni su do vodstva od 1:0 stigli u 11. minuti nakon što je jedna igrač Hrvatske igrao rukom u svom šesnaestercu, a glavni sudija je odlučio pokazati na bijelu tačku. Siguran egzekutor je bio Puscas.

Samo tri minute kasnije Hagi je iskoristio lošu reakciju golmana Hrvatske i postigao gol za 2:0.

Ipak, već u 18. minuti Hrvatska je uspjela smanjiti nakon što je Nikola Vlašić poslije velike greške igrača Rumunije postigao gol za 2:1.