enko hebeš izborni zakon....izabrat će te opet Komšića i neka će te, sretno vam bilo, ali prijatelju moj s tim izbirom niko ništa ne dobija osim Komšića samog, a svi mi ostali posebno sitna raja smo na gubitku...saberi i oduzmi šta si dobio u ove 4 godine isim što nam država tapka na mjestu i idemo u rikverc ...ni jedan inat nikad nije nikome nije donio dobro ....Opet će nam nastupiti blokade, osporavanja, i neznam ni ja šta ...sretno ti u zaokruživanju Komšića ...
@bk123 a kao bice bolje ako Covic bude u predsjednistvu. Nemoj nasjedat na spinove HDZ-a, budi pametan, ne kazem ni da je Komsic bolji izbor al vise se zalaze za drzavnost BiH nego Covic. Mada odosmo sad u politiku a ovo je sportski portal
zgembo nikakve korz ja nemam ni od jednog ni od drugog, damo kažem da inat nikad nije donio ništa dobro....al naravno obo ie sportski portal i ko im hebe mater sve trojici ustvari petorici
evo razloga UZP kopiladima za prijave:) Hajde pet malo dislajkova i prijava skutori:).Da vam nije ovog komunistickog balyjskog kopileta Jakirevica, cije su pretke na tom ukradenom stadionu drzali kao logorase, tukli i ubijali a on dans sa «ponosom» drzi na srcu saharu i pravi vam najbolju istoriju od vaseg postanka u Medjugorju prije 30 godina.Kaze ostaje Bilbija, pa ko ce njega kupiti.:)
Kralju moj podhitno kod doktora po terapiju,depresija te pere i to dobro,pa su ti svi živi krivi oko tebe,jer ti je očito život koma.
Ne daj se,bori se,potraži pomoć(nije sramota),poslije svakog tunela dolazi svjetlo,samo naprijed.
moji zrinjevci pustite ovo zlo neka komentira i piše šta hoće, nebitan lik svojoj mami a kamoli nama ...treba ga ignorirati i ne odgovarati mu na glupe komentare.... ignorirati bolesnika do kraja ,njemu je duševna hrana vrijedjati i gluposti pisati....zato samo ga ignorirati i dokazati mu da je nebitan lik.mami svojoj nebitan
Pitar sam al sve pohvale Zrinjskom,ovo niko nikad nije i tesko ce postici ovakvu dominaciju,kakva god liga bila.Istrpili Jakirovica i dosao rezultat s ekipom koja je godinama na okupu uz pokoju zamjenu.Svaka cast,ko bilo sta prigovori pravi je pacenik i ne razumije se ni u sta tj mrzi sve oko sebe.
Sto UZPovce boli ISTINA.Jedino sto mozete je da mi lijepite dislajkove i prijavljivate me za svaku ISTIINU,a ja ISTINU NIKADA NECU PRESTATI POMINJATI.i ponavljati!....Istinu koju bi vi tako rado sakrili ali klinac vise. Nije vam vise 45-a kad ste hajducili po Hercegovini i ubijali Srbe i Bosnjake kako vas se cefnulo pa sve od Imotskog"ocistili".Ovo je ISTINA a to sto je vama krivo stos e to uopste pominje-to je druga stvar. Jedino ANONIMNO smijete pucati dislajkove ...hajde-udrite:)