
Brazilac Hugo Alexandruno Souza jučer se pojavio na treningu Širokog Brijega. Krilni napadač koji dolazi na prporuku sunarodnjaka Wagnera već je odradio dva treninga sa novim saigračima.
„Po riječima Wagnera, koji odlično poznaje našu Premijer ligu, riječ je o igraču koji bi nam mogao biti od koristi. Bit će sa nama u narednih pola godine i nadamo se da će se prilagoditi. Unaprijed davati neke ocjene bilo bi veoma nezahvalno,“ kazao je trener Slaven Musa, te dodao:
„Tu je tek dva dana. Ne mogu neke velike sudove donijeti na osnovu dva treninga. Riječ je o dešnjaku koji može igrati na oba krila i koji je dosta brz.“
Hugo Alexandrino Souza rođen je 1989. godine u Ilheusu u Brazilu, a u dosadašnjoj karijeri nastupao je za Colo Colo i Bahiju u domovini.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.