I to se desilo: Kodrin Servette prekinuo nevjerovatan niz

Remi sa Chiassom

Servette, koji sa klupe i više nego uspješno predvodi bh. trener Meho Kodro, je večeras prekinuo nevjerovatan niz od sedam uzastopnih pobjeda.

U 26. kolu švicarske Challenge lige, Servette je kao gost remizirao sa Chiassom odigravši 1:1.

Prvi gol na utakmici postigao je Chiasso, koji je preko Cartea u 42. minuti stigao do vodstva od 1:0, da bi Nsame sa bijele tačke u 58. minuti pogodio za konačnih 1:1.

Servette je ostao na trećem mjestu sa 47 bodova dok je Chiasso osmi sa 26.

Od dolaska na klupu švicarskog drugoligaša, ovo je bila prva utakmica u kojoj Meho Kodro nije proslavio pobjedu.