Ibričiću poluvrijeme u porazu Lokomotiva

Moskovljani poraženi od Legije

Moskovski Lokomotiv, za kojeg od ove zime nastupa i bh. reprezentativac Senijad Ibričić, pretrpio je prvi poraz na pripremama u Španiji.

U posljednjoj utakmici drugog dijela priprema Lokomotiv je s 2:1 poražen od varšavske Legije.

Lokomotiv je poveo golom Sycheva u 11. minuti, te se s minimalnom prednošću Rusa otišlo na odmor. U nastavku Poljaci igraju bolje, te postižu dva gola za potpuni preokret.

Najprije je Vrdoljak, bivši nogometaš Dinama, pogodio za 1:1 u 74. minuti, a onda je Chinyak samo šest minuta kasnije postavio konačnih 2:1 u korist momčadi iz Varšave.

Naš reprezentativac Senijad Ibričić odigrao je prvih 45 minuta u kojem je Lokomotiv imao prednost jednog gola.

Moskovljani natrag u Rusiju putuju sutra popodne.