Idrissou i Risse donijeli pobjede Kaiserslauternu i Kölnu

2. Bundesliga, četvrto kolo

Domaće pobjede u subotnjim susretima četvrtog kola njemačke 2. Bundeslige upisali su Kaiserslautern i Köln.

Kaiserslautern je u susretu sa Aueom stigao o treće pobjede, odnosno druge pred svojim navijačima. Junak je bio Mohammadou Idrissou, koji je bio strijelac u 30. iz penala i 62. minuti.

Njegov drugi gol je stigao samo dvije minute nakon što je Gudio Kocer poravno rezultat na 1:1.

Nakon tri remija u prva tri kola, Köln je kod kuće bio bolji od Sandhausena s 2:0. Dok je Idrissou donio bodove Kaiserslauternu, Jarčevima je to omogućio Marcel Risse s dva pogotka i zanimljivo da je i on jedan postigao sa bijele tačke.