Igrač Budućnosti iz Banovića pogodio u stilu Pjanića

Prelijep pogodak Eldina Trumića

S. Mlaćo

U sedmom kolu Druge lige FBiH grupa Sjever nogometaši banovićke Budućnosti danas su savladali Seonu rezultatom 2:1.

Domaći su došli u vodstvo u petoj minuti kada je vezista Eldin Trumić (28) iz slobodnog udarca majstorski pogodio mrežu nemoćnog Jasmina Moranjkića.

Ipak, u 57. minuti gosti se izjednačili pogotkom sa 11 metara Seada Havića, ali ponovo Trumić u 80. minuti, također sa 11 metara, donosi svom timu pobjedu.

Uživajte u pogotku Trumiću za vodstvo dojučerašnjeg člana Prve lige Federacije BiH.