Imamo kandidata za gol sezone

Sjajan pogodak Jordana Floresa

Možda nije postignut u jednoj od najjačih evropskih liga, ali bez obzira na to gol Jordana Floresa će svakako ući u izbor za gol sezone.

Jučer su u okviru irskog šampionata u Dablinu snage odmjerili Shamrock Roversi i Dundalk. Domaći tim je slavio pobjedu od 3:2, ali je utakmicu obilježio gol igrača Dundalka Jordana Floresa.

Shamrock Roversi su poveli u 20. minuti preko Wattsa, a Flores je uspio uzvratiti samo dvije minute kasnije - i to kako.

Flores je sjajnim volej udarcem uspio "uhvatiti" centaršut iz kornera i matirati golmana Shamrocka.