Real Madrid je pobjedom nad Juventusom uspio odbraniti naslov pobjednika Lige prvaka, a fudbaler ove ekipe Isco se nada da će obnoviti svoj ugovor jer, po njemu, ne postoji bolje mjesto za fudbal od Real Madrida.
Isco je u velikom finalu dobio prednost u odnosu na Garetha Balea i zauzeo mjesto u startnoj postavi Kraljeva, a nedugo nakon utakmice je svoje viđenje finala i sezone podijelio sa medijima.
"Znao sam da će stvari ovako završiti...Ovo je treća Liga prvaka u četiri godine za Real, a treća i za mene", izjavio je Isco, te dodao:
"Nisam mogao ni sanjati o ovome, ali zahvaljujući ovoj porodici sve je bilo lakše."
"Prvo poluvrijeme je bilo puno teže, protiv ekipe koja je sjajna u svakom aspektu...U drugom poluvremenu smo vidjeli najbolje izadnje Reala u sezoni."
"Nadam se da ću uskoro obnoviti ugovor, ne postoji bolje mjesto za igraje fudbala od Madrida", dodao je na kraju Isco.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.