Istanbul BB slavio u gostima, Višći pola sata

Kasimpaša poražen sa dva gola u mreži

A. Haznadarević

Turske momčadi Kasimpaša i Instanbul BB su odigrali susret 17. kola Super lige, a slavili su gosti rezultatom 2:0.

Oprezno su u susret ušli i jedni i drugi, a osim nekoliko prilika ništa značajnije se nije događalo.

U nastavku drugačija slika, a već u 48. minutu Istanbul dolazi u vodstvo. Dosuđen je jedanesterac, a Pierre Webo je bio precizan, te doveo svojoj ekipi vodstvo.

U 62. minutu susreta iz igre izlazi Tom, a na teren istrčava naš internacionalac Edin Višća.

Pet minuta kasnije, ponovo gosti postižu pogodak, a strijelac je ovoga puta bio Holmen. Bio je to ujedno i krajnji rezultat meča.