Istra savladala Osijek, sjajan gol Svrake

Prvijenac u dresu Istre

Bivši bh. reprezentativac Muamer Svraka postigao je prvijenac za Istru 1961.

Prvoligaš iz Pule je u okviru 13. kola HNL-a slavio vrijednu pobjedu nad Osijekom rezultatom 2:1, a prvi gol na Aldo Drosini viđen je u 58. minuti.

Vodstvo Osijeku je donio Roce, da bi pet minuta kasnije naš Muamer Svraka sjajnim golom matirao golmana gostiju i donio Istri izjednačenje. Konačnih 2:1 postavio je Bouhna u 78. minuti.

Istra je današnjom pobjedom pobjegla iz opasne zone i trenutno se nalazi na petoj poziciji sa 17 osvojenih bodova, dok je Osijek pretposljednji na tabeli.