Neka vas je sramota danas se igra najveca tekma BH fudbala vi jedan post stavili,ok nikad gori sarajevski fudbal,ali necete nam vi kao ni VAS vico unistiti dodatno čar onoga sto mi pratimo svaki vikend,svaki dan i NAJVECU LJUBAV,prosla je tekma ima nekoliko dana vi nas i dalje bombardujete i vrtite jedno te isto!