Ivanović: Sretan sam što igram s Matom
Srbijanski reprezentativac koji sa dosta uspjeha brani boje Chelseaja, Branislav Ivanović, sretan je što je u redovima Plavaca ostao Juan Mata.
"Mata je najbolji igrač naše ekipe u protekle dvije sezone. Nažalost, kasnije nam se pridružio zbog sudjelovanja u Kupu konfederacija", istakao je Ivanović.
"On je čovjek koji je jako važan za našu pas igru. Prije sam rekao da ga smatram jednim od najboljih igrača Premiershipa i dalje stojim iza svojih riječi. Velika je sreća što je ostao u našem timu", dodao je Ivanović.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.