Izmijenjeni sastav Splita razbio Osijek

HNL, 7. kolo

Iako bez sedmorice igrača, Split je uspio u nedjelju navečer u utakmici sedmog kola  deklasirati Osijek s 4:0.

Splićani u bili bez Križanca, Rocea, Dujmovića, Rebića, Ercega, Vitaića i Barabana, no i ono što je trneru Mršiću bilo na raspolaganju bilo je dovoljno da se dođe do lagane pobjede.

Split je poveo u 12. minuti golom Bilića iz penala kojeg je sam izborio, a pritom je osječki nogometaš Babić dobio crveni karton. Do 73. minute se čekalo na novi pogodak, a onda je Kamerunac Belle zabio za 2:0.

Raspala se igra Osijeka, pa je u posljednjih 10-ak minuta domaćin zabio još dva gola. Prvo je Glavnima pogodio, a zatim Vojnović.