Filmski preokret Uniteda, Atalanta sa dva lica i čudesni Ronaldo

Nevjerovatna noć na Old Traffordu

Nevjerovatan meč u trećem kolu Lige prvaka u skupini F odigrali su Manchester United i Atalanta.

Na Old Traffordu vidjeli smo dva različita poluvremena. U prvom je tim iz Bergama odigrao fenomenalno, United je bio na spavanju, a gostujući igrači su to znalački koristili.

Igrala se 15. minuta kada je Pašalić pogodio za 0:1 na asistenciju Zappacoste, da bi Demiral u 29. minuti pogodio za 0:2 i rezultat prvog poluvremena.

Činilo se da je United pred novim porazom, a onda nevjerovatno drugo poluvrijeme i možemo reći filmski preokret Crvenih đavola.

Prvo je Rashford u 53. minuti na asistenciju Fernandesa smanjio na 2:1, da bi Maguire u 75. minuti na novu asistenciju Fernandesa poravnao na 2:2.

I onda, pogađate, na scenu stupa, a ko drugi, nego Cristiano Ronaldo koji u 81. minuti na asistenciju Shawa pogađa za 3:2 i donosi Unitedu velika tri boda.

U istoj grupi Villareal je sa 1:4 savladao Young Boyse.

Žuta podmornica povela je u šestoj minuti golom Pina, a na 0:2 povisio je Moreno u 16. minuti utakmice.

Počasni gol za domaćine postigao je Elia golom u 77. minuti, za 1:3 pogađa Moreno u 89. minuti utakmice, a konačnih 1:4 postavlja Chukwueze golom u drugoj minuti sudijske nadoknade.

U duelu grupe G uspavanku su priredili Lille i Sevilla, a utakmica je okončana rezultatom 0:0.

Komentari (19)

Pa dobro kad United gubi 1000 komentara kad pobjede 3-4, Ronaldo je Ronaldo ko zna i malo o fudbalu zna sta pričam, Messi, Ronaldo, Zlatan , Lewandovski i ima tu dosta još igrača ljudi su zvijeri

Ade1

Ovo je vise nego zasluzena pobjeda,sami sebi krivi za ono prvo poluvrijeme ali ipak po igri,po sansama,stvarno po svemu vise nego zasluzena pobjeda,idemo dalje MUFC

Saimai1316

Degea je odbranio ona dva udaraca, a posebno drugi koji bi mnogim golmanima skliznuo kroz rukavice s obzirom gdje se nalazio i pozicija tijela. Dobra tekma.

Savage

Olea nogirat cim prije, to bolje.

Icardi072

Pisite hajde nemojte zaboravit.al recite bilo ko cime ovo Manchester nije zasluzio.sudije penal nesto tako var ili vec de nadjite izgovor mozda sreca.al sad shvatite zasto je to klub oko kojeg se vjecno dize prasina.al i vecaras je Penaldo pokazao da zna samo sa bijele tante.al asistencija brune za prvi gol bez rijeci.hvala vam sto ce te opet pisat na tekstove Manchester uniteda

Robijasi_It

"When you need a hero" Ronaldo ga zabi glavom. Prva klasa. Jedna sansa iako je imao vise rjesi tekmu.

Savage

Ajmo miševi pljujte haha,jos Atalantu golman spašavao,pa Stativa joj joj misevi

Viper20

Hahah reko sam jos davno.. čovjek za velike utakmice! CR7 !

amex

Nmj to pisat miševi ce te reportat HAHA

Viper20

@amex slazem se iako ne navijam za Manchester Ronaldo je tu kad bas trebaju 3 poena. Pozz Leeds United fan.

Savage

Čekajte ljudi ba, ok slažem se sa vama ali opet dižete CR7 u nebesa. Šta je sa Rushforda, Harrya, Brune? Njih niko nespominje, opet CR7 zaslužan za sve, ha?? Nekontam vas Ronaldoguzolisce nikako.

miki30

A niko ne spominje DE GEU koji nas čupa uvjek

Viper20

Ronaldo je igrac za velike utakmice poput Andorre, luxemburga, atalante itd ?

user1607499935

Naravno, svi su oni zaslužni za nova 3 boda.. samo ovaj lik svakoj ekipi u kojoj je igrao znao je postići odlučujuće golove i tako je spasiti.. zato sam i rekao, covjek za velike utakmice..o njemu je suvišno i pricati! Jedan od najboljih! A za to ronaldoguzolisce, popapas mi tukija lagano ;)

amex

@miki slazem se s tobom pojedinacno, ali ipak ako si primjetio koje kretanje i vrijeme prilagodio za pobjednicki gol. Svi su igrali 2 poluvrijeme odlicno, ali naravno da ce mediji, vec su poceli kao i socijalni network hvaliti Ronalda. Imao je jbg 6 suteva, 4 na gol od kojih je jedan za 3 poena. Pozz care
Sve najbolje

Savage

Sve stoji i to je ok, ali brate nije on pobjedio Atalantu nego MANCHESTER. Niko negovori o recimo De Gei ili ostalima, valja preokrenuti 0 : 2 rezultat. Da recimo nije Rushford nije zabio ili Mc Guiare ili kako već izjednačio nebi taj Ronaldov gol dolazio toliko do izražaja. Ali ovi Ronaldojajilizci to nevide. Kod njih je Ronaldo sam Atalantu srušio.

miki30

Znači braniš Ronalda više nego oca rodjenog, baš takav odgovor sam i očekivao. Daj ba budi samo malo objektivan pa se složi sa vremena na vrijeme sa nekim drugim mišljenjem. Što se vi Jajolizci Ronaldovi odmah nadjete uvrijedjeni? Pa lik nezna za vas, nepostojite za njeg.

miki30

Za početak nauci se pisati nije na odmet.. sto se tice Ronalda, realno boli me ***** za njim.. sve što sam htio rec jeste da ima taj neki osjećaj za gol, sto ga izdvaja od ostalih, bas kao sto ima messi, lewandowski ili benzema.. a lik ima 36 godina, mnogi u tim godinama su bili duboko u penziji.. sto ga jos vise čini većim..legendom.. a ti malo skontaj se, nemoj bit ogranicen ko balkon .. Lp