Izvučeni dobitnici ulaznica!

Za duel BiH i Estonije u Visokom

Izvučeni dobitnici ulaznica!

Adnan Beganović

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine danas će u Visokom sa početkom u 17:15 sati u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo odmjeriti snage sa Estonijom.

Eventualnom pobjedom, te trijumfom Mađarke protiv Makedonije, naš nacionalni tim ostao bi u trci za plasman na Evropsko prvenstvo.

Iako su nas u prvom duelu sa Estonijom razočarali, našim reprezentativcima je potrebna podrška, a u nagradnoj igri na najčitanijem sportskom portalu u regionu mogli ste osvojiti 10 ulaznica.

Kako biste učestvovali u nagradnoj igri bilo je potrebno da tačno odgovorite na naredno pitanje: S kojim rezultatom je poražen naš nacionalni tim u Estoniji? Tačan odgovor glasio je 35:30.

Dobitnici ulaznica su: Mirnes Idrizović, Tarik Džamalija, Kasim Balta, Jasmin Tajić, Haris Bešić, Harun Kulović, Dženan Užičanin, Jasmin Aličehajić, Isnar Tinjić, Ibro Jelačić.

Ulaznice se mogu preuzeti do 16:00 sati u redakciji SportSport.ba u zgradi Energoinvesta, ulica Hamdije Čemerlića 2, 17 sprat.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti