Jadranski derbi bez pobjednika, Armada i Torcida se sukobili

HNL, 11. kolo

U 117. jadranskom derbiju Rijeka i Hajduk odigrali su neriješeno rezultatom 1:1.

Rijeka i Hajduk sada imaju po 23 bodova i zauzimaju prve dvije pozicije na tabeli, dok Lokomotiva ima također 23 boda, kao i Dinamo koji ima i utakmicu manje.

No, treba kazati da je momčad Matjaža Keka i dalje jedina neporažena momčad u HNL-u poslije 11 kola.

Poveli su Riječani majstorskim golom Leona Benka u 24. minuti, ali su Splićani došli do boda zahvaljujući golu koji je postigao Kouassi u 59. minuti. Ivan Krstanović je imao tri lijepe prilike da u završnici domaćinu osigura čitav plijen.

Policija je morala na tribinama smirivati strasti, odnosno rastavljati Armadu i Torcidu.