Trener Jedinstva iz Bihaća

Jagodić o žrijebu: Svejedno je, fokusiran sam na svoj tim

U hotelu "Sunce" u Vogošći obavljeno je izvlačenje parova Prve lige Federacije BiH za sezonu 2018/2019.

Voljom žrijeba Jedinstvo će u prvom kolu Pod borićima dočekati Bosnu iz Visokog, dok u drugom kolu gostuje u Čapljini. Nakon toga slijedi praznik nogometa u Bihaću, okršaj sa mostarskim Veležom.

"Na raspored utakmica inače gledam uvijek isto. Kada to kažem mislim na činjenicu da ćemo sa svakim protivnikom igrati i kući i na strani. I mi kao i većina klubova tek formiramo ekipu koju treba spremati za početak sezone. Naravno, počet ćemo se uskoro baviti 'skautingom' ostalih timova, pogotovo ovih s kojima se sastaju na startu sezone, a do tada će vjerovatno svi biti kompletirani", kaže trener Jedinstva Vlado Jagodić za SportSport.ba, pa dodaje:

"Trenutno sam fokusiran isključivo na svoju ekipu i način kako je kompletirati i spremiti za narednu sezonu."

Bišćani formu za narednu sezonu bruse na Jahorini.

"Trenutno smo na Jahorini, gdje imamo odlične uslove, a treninge odrađujemo na Palama i ovom prilikom se zahvaljujem domaćinu na susretljivosti. Za sada se sve odvija po planu i zadovoljan sam", dodao je Jagodić.

Sezona, podsjetimo, počinje 11. augusta.

Zaprati NK Jedinstvo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
NK Jedinstvo Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi