Jahić i Salatić igrali u pobjedi Grasshoppersa

Pobjeda Skakvaca, nula Zuricha i Basela

Fudbaleri Grasshoppersa savladali su danas u kao gosti 26. kolu švicarske Superlige ekipu Young Boysa s 4:0.

Tim Sanela Jahića i Veroljuba Salatića je s četiri gola u drugom poluvremenu potopio domaći sastav, koji je od 43. minute igrao bez isključenog Steffena.

Caio je u 65. minuti doveo Skakavce u prednost od 1:0, da bi u posljednjih 10 minuta Young Boys primio još tri gola. Dabbur je u 81. minuti pogodio za vodstvo gostiju od 2:0, da bi potom Frey kod domaćih isključen.

Prednost od dva igrača Grasshoppers je iskoristio. Caio je u 87. minuti pogodio za 3:0, a konačnih 4:0 je postavio Ngamukol u 90. minuti susreta.

Sanel Jahić i Veroljub Salatić su odigrali kompletan meč za Grasshoppers.

Derbi meč između Zuricha i vodećeg Basela je završen bez pogodaka 0:0...