Je li Bas Dost postigao gol sezone u Bundesligi?

Jednostavno majstorija

Holandski fudbaler Bas Dost proslavio se spektakularnim pogotkom postgnutom Manuelu Neueru.

Wolfsburg i Bayern sastali su se u okviru 18. kola Bundeslige a Bas Dost je uz De Bruynea najzaslužniji za neočekivanu pobjedu domaći od čak 4:1.

Igrao se drugi minut sudijske nadoknade prvog poluvremena kada su Vukovi poveli sa 2:0 i to ovim spektakularnim golom kojeg su neki već proglasili najboljim ove sezone u Bundesligi...

Ne može se reći da Bas Dost nije imao i sreće prilikom ovog udarca, ali bilo je tu mnogo više znanja. Majstorija.