Jedan podatak za Griezmanna večeras posebno raduje navijače Barcelone

Konačno u pravoj formi

E. Čaušević

Barcelona trenutno igra u gostima protiv Ferencvaroša utakmicu petog kola grupen faze Lige prvaka.

Katalonci nakon prvog poluvremena vode sa 3:0 i čini se da su sve riješili na ovom meču.

Goste je do prednosti u 14. minuti doveo Antoine Griezmann koji je postigao fantastičan gol petom za 0:1.

Francuz je čini se konačno u pravoj formi jer je u Barcelonu stigao na ljeto 2019. godine iz Atletico Madrida, ali nije baš opravdao očekivanja.

No, kako stvari stoje čini se da je Griezmann konačno proigrao jer je ovo prvi put otkako je stigao u Barcelonu da je zabio gol na tri uzastopne utakmice što itekako može da raduje Katalonce.

Zaprati Barcelona, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: