kontam ja burazeru,nego ti ne kontas..haj vako cemo...sto se ugovora tice Harry Kane je imao samo godinu dana do isteka ugovora ,pa je presao u Bayern za 100 miliona evra !! Olise je na pola ugovora,presao u Bayern za 50 miliona, posto pratis znas da ga Bayrn ne bi pustio ni za 120-130 miliona...Gvardiol je u 83 utakmice za City postigao 11 golova,kao defanzivac izuzetno,znaci da vrijedi..i sto se povrede tice ,ti ga puuuno precera !! povrijedio se u januaru,a igrao je vec 13 maja,znaci samo 4 mjeseca,a ne cijelu sezonu kako ti napisa !!
Ne kontaš. Kada je dolazio imao je 5 godina do isteka ugovora, sada ima dvije i povredu koja ga je odvojila cijelu sezonu od igre. 75m je opet minium minimuma.